Firma DomEkspert, to dynamicznie rozwijające się, skuteczne biuro nieruchomości, działające na terenie Lubina i okolic. Głównym celem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Misją firmy jest zadowolenie klienta i dbałość o jego potrzeby. Aby osiągnąć ten cel oferujemy najwyższy poziom usług, wymagamy od siebie profesjonalizmu i perfekcji w działaniu. Staramy się bezpiecznie i komfortowo przeprowadzić klienta przez całą procedurę kupna – sprzedaży lub najmu – wynajmu nieruchomości.

Wyróżnia nas to, że nie skupiamy się jedynie na doprowadzeniu do finalizacji transakcji, ale uczestniczymy i udzielamy niezbędnej fachowej pomocy we wszelkich towarzyszących temu czynnościach.

W swojej pracy łączymy profesjonalizm i tradycje, oferując indywidualne podejście do każdego Klienta, dostosowując miejsca i godziny pracy do potrzeb Klienta. Na każdym etapie służymy fachowym doradztwem, a dla szybszej i skuteczniejszej realizacji, jesteśmy w stałym kontakcie z innymi biurami nieruchomości, zarządcami, spółdzielniami mieszkaniowymi, rzeczoznawcami majątkowymi i notariuszami. W naszej ofercie znajdą Państwo również oferty wielu banków, dzięki czemu pomożemy w doborze korzystnego źródła finansowania, tak aby nabycie nieruchomości wiązało się tylko i wyłącznie z korzyściami.

Naszą firmę tworzą osoby kreatywne z dużym doświadczeniem, działające z pełnym zaangażowaniem, co przekłada się na pełne zadowolenie Klientów. Wyróżnia nas to, że dostrzegamy szerszy aspekt naszej działalności, który stanowią plany i marzenia naszych Klientów, a priorytetem jest rzetelność wykonywanych czynności i uczciwość w biznesie.

Jeśli chcą Państwo bezpiecznie kupić, sprzedać lub zamienić nieruchomość, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontakt z nami, w celu umówienia spotkania w dogodnym dla Państwa terminie.

Nasze doświadczenie, wiedza i umiejętności pomogą spełnić Państwa oczekiwania !!